• Пн. Вер 21st, 2020

За словами начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігоря Р…

Сер 19, 2020

✉️
За словами начальника Управління Держпраці в Івано-Франківській області Ігоря Росипайла, важливим напрямком діяльності є належний захист трудових прав працівників, легалізація заробітної плати та трудових відносин.

“Від неналежного оформлення трудових відносин перш за все страждає сама трудова особа. Тільки тоді, коли працівник стикається з проблемою, він розуміє всю серйозність ситуації, в яку він потрапив. Йдеться не тільки про виплату відпускних та інші гарантії, а в першу чергу, враховуючи ситуацію з коронавірусом, – виплату лікарняних.

⛔️Коли людина нелегально працює, то розуміє, що у неї немає гарантій на дистанційну роботу, на виплату лікарняних та на додаткові виплати. Крім того, буває, що зарплату виплачують, але не сплачують ні ЄСВ, ні ПДФО.

Наголошую, що кожен громадянин має бути соціально відповідальним працівником”.

❗️Начальник Управління зазначає, що з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів постійно проводяться інформаційні кампанії щодо легалізації заробітної плати.

“З 1 вересня в усій Україні, Прикарпаття не виключення, почнуться тотальні перевірки суб’єктів господарювання щодо виплати зарплати в конвертах та легалізації трудових відносин. Будуть сформовані робочі групи. Зараз ми інформуємо, попереджаємо про недопустимість використання нелегальних працівників, а з 1 вересня будемо перевіряти”.

💰Віталій Федорів зауважив, що виконання обласного бюджету – це пріоритет.

“Станом на 1 серпня обласний бюджет недоотримує 45,6 мільйонів гривень. Справитися з бюджетом можливо, тому увага до виконання бюджету має бути. А резерви для цього є”.