• Пт. Вер 18th, 2020

З радістю повідомлюємо Вам що наша компанія не стоїть на місці, а постійно розви…

Сер 26, 2020

З радістю повідомлюємо Вам що наша компанія не стоїть на місці, а постійно розвивається. І сьогодні ми повідомляємо вам про відкриття під-відділення “Kseonics Smart” – відділення основною діяльністю якого є: встановлення відеонагляду, автоматизованих воріт, сигналізації та звичайно “розумного” будинку.
Зараз ми коротко опишемо кожну з вище вказаних послуг.

Компанія «Kseonics Technology Smart» надає якісні послуги з проектування, встановлення та обслуговування систем відеоспостереження на об’єктах будь-якої складності (будинок, квартира, офіс, дача, магазин, склад і т.д.). Залежно від Ваших потреб і технічних умов приміщення, ми можемо запропонувати Вам велику різноманітність обладнання: від бюджетних аналогових камер до дорогих IP-систем.

Також наша компанія займається системами автоматичних воріт.
Надаємо послуги по установці автоматичних систем: секційних, розпашних, відкатних, підйомно-поворотних а також ролетних, типів воріт.

В процесі дігіталізації все частіше використовують термін Smart Home. Однозначно його визначити важко. Більшість розуміє Smart Home як розумний дім, в якому прилади взаємодіють між собою і можуть управлятися за допомогою Інтернет-пристроїв, таких як смартфони, планшети і голосові помічники (розумні колонки). Простіше кажучи, розумний дім функціонує за принципом: введення, обробка, виведення.

Встановлення сигналізації для квартири, дому чи для комерційного об’єкту відіграє вкрай важливу роль в забезпеченні загальної безпеки, захисту приватної власності та майна. Технології на сьогоднішній день дозволяють запобігти проникненню зловмисників на об’єкт, попередити виникнення пожеж та витоків газу, здійснювати цілодобовий віддалений контроль через мобільні пристрої з доступом до мережі.

Якщо вас зацікавила одна з вище вказаних послуг, то поспішіть, і звяжіться з нашим менеджером:
+380501980405 – Олексій (менеджер)
email – Kseonicssmart@gmail.com
Inst – kseonicstechnology_smart

Краща якість та кращі ціни чекають саме на Вас, тому поспішайте. Першим клієнтам обов’язкова знижка😉