• 9 Травня, 2021 13:12

З 16 по 18 березня на базі 169-го навчальний центр імені князя Ярослава Мудрог …

Тра 5, 2021

🏆З 16 по 18 березня на базі 169-го навчальний центр імені князя Ярослава Мудрого у смт Десна Чернігівської області проходив чемпіонат Сухопутних войск Збройних Сил України з рукопашного бою. Его учасниками стали представник оперативних командувань, Навчальних центрів та Вищих Військових Навчальних Закладів. Команда Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова вибороли “срібло”. 🔷Про це Суспільному рассказал тренер з рукопашного бою Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, молодший лейтенант Кім Гордійчук. За его словами, среди Вищих Військових Навчальних Закладів України команда Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова вибороли “срібло”, поступившись лишь представник Национальной академии Сухопутних войск імені гетьмана Петра Сагайдачного. “Бронза” – у спортсменів Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка. 🔻До ​​складу командіровку Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова увійшлі семеро курсантів. Всі смороду стали призерами в особістій ​​першості: 🔸Максім Ковальчук посів 3 місце у ваговій категорії до 60 кілограмів; 🔸Дмітро Мерчук – 2 місце у ваговій категорії до 65 кілограмів; 🔸Валентін Судін здобув 3 місце у ваговій категорії до 70 кілограмів; 🔸Олексій Яковець – 2 місце у ваговій категорії до 75 кілограмів; 🔸Володімір Чапській посів 3 місце у ваговій категорії до 80 кілограмів; 🔸Владіслав Кривенко – 3 місце у ваговій категорії до 90 кілограмів; 🔸Антон Свінціцькій виборів 2 місце у ваговій категорії понад 90 кілограмів. 🔶Тепер спортсмени-курсанти готуються до чемпіонату України з двоборства, Який прійматіме Харків на качана квітня та до Кубку Героя України Тараса Сенюка у Житомире.