• Пт. Вер 18th, 2020

ЯКИЙ КОЛІР КУХНІ ОБРАТИ? ⠀ Колір кухні — один з найважливіших аспектів оформленн…

Сер 21, 2020

ЯКИЙ КОЛІР КУХНІ ОБРАТИ🧐?

Колір кухні🔪 — один з найважливіших аспектів оформлення. Базу всього ансамблю становить стіна, до якого необхідно підібрати гармонійну обробку, техніку та аксесуари.
🔸Кількість і пропорції
Відповідно до загального правила дизайну, в інтер’єрі одного приміщення використовують не більше 2-3 кольорів. При цьому їх співвідношення має бути різними, наприклад, світле основа, що охоплює 60-80% поверхонь, темна окантовка (10-30%) і яскраві акценти (до 10%).
🔸Затишні деталі
Для візуального збільшення простору кухню традиційно оформляють у світлих тонах. Щоб білосніжна, сталевий, м’ятно-зелений або ніжно-блакитна обстановка не залишала враження стерильної лабораторії, її варто доповнити природними матеріалами (дерево, камінь) або розбавити більш теплими фарбами – бежевим, червоним, коричневим, зеленим.
🔸Чіткі рамки
Чим менше площа кухні, тим обережніше треба поводитися з темними і насиченими відтінками. Вони можуть успішно виконувати функцію своєрідного обрамлення, розташовуючись на горизонтальних поверхнях (стільниці) і по краях меблів. Стіна з вузькими контрастними обрисами по периметру буде виглядати компактно і графічно.

Вам цікаві наші поради? Ставте ❤️!

📞 Відділ продажів: 097 110 01 10
🔸Наш сайт: www.rm.vn.ua