• Чт. Вер 24th, 2020

Якщо хочете знайти застосування своїм аналітичним здібностям, знайти перспект…

Сер 31, 2020

Якщо хочете знайти застосування своїм аналітичним здібностям, знайти перспективну професію до душі чи просто виникло бажання – Вам у бізнес-аналітики.

З чого розпочинати? Перше – це з бажання. Початківцям завжди бракує щонайменше трьох речей: знань, досвіду та софт скілів. Критичними для бізнес-аналітика є навіть не теоретичні знання та досвід (хоча без цього теж ніяк), а софт скіли та рівень розмовної англійської.

Бізнес-аналітик – це людина, яка повинна вміти говорити та слухати інших, допомагати їм виражати свої думки та бути для них зрозумілою.

Постійно вправляйтесь в англійській та працюйте над собою.

На своєму досвіді помітив, що людям з сильними мовними і комунікативними навичками швидше і ефективніше описуються бізнес-процеси. Вони швидше адаптовувуються, їм комфортніше виконувати свою роботу.

Спілкуйтеся з іншими бізнес-аналітиками.

Відвідуйте різноманітні заходи та конференції тематичного спрямування.

Аналізуйте вимоги ринку, можливі ролі та вакансії.

Переглядайте вимоги до вакансій бізнес-аналітиків в Україні та за кордоном. Це допоможе зрозуміти, які якості бізнес-аналітика найбільш потрібні зараз.

Оцініть себе, зрозумійте свої сильні та слабкі сторони і окресліть план дій на майбутнє
Визначте для себе, ким Ви хочете стати і побудуйте свій план розвитку відповідно до того, ким ви є зараз.

Майже на всіх навчальних платформах зараз можна знайти корисні курси. Тут варто лише зазначити, що комплексних і повноцінних навчальних програм майже немає, оскільки бізнес-аналіз – це наука абстрактна в теорії і конкретна на практиці. Тому з таких програм ви можете отримати лиш теоретичні знання.

В каруселі ви знайдете добірку якостей, важливих для бізнес-аналітика і ресурси, де можна підтягнути свої скіли.