• Чт. Вер 24th, 2020

Як створити правильний проект на фрілансі? ⠀ Для того, щоб привернути увагу фріл…

Сер 12, 2020

Як створити правильний проект на фрілансі?

Для того, щоб привернути увагу фрілансерів, замовникам потрібно створити проект та почати приймати на нього ставки. Однак, варто звертати увагу на деякі деталі:

1. Чітко опишіть завдання, які повинен виконати фрілансер. Якщо ми говоримо про роботу з текстом, то вкажіть мову, якою потрібно його написати, обсяг, побажання щодо унікальності та оформлення. І, звичайно, вкажіть дедлайн. Якщо ви забудете додати важливу інформацію, то фрілансер може відмовитись від співпраці навіть, коли ви оберете його як переможця проекту (адже інколи такі “неочікувані нові побажання” суттєво впливають на вартість роботи та час, який потрібно витратити на її виконання).

2. Ціна – це також один із важливих моментів, які варто врахувати. Якщо ви орієнтуєтесь в середніх цінах на ринку, то можете самі вирахувати вартість виконання вашого проекту. Однак, особисто я ніколи таким не займаюсь і дозволяю фрілансерам самостійно встановити ціну, за яку вони готові працювати. Зазвичай, це приваблює більшу кількість виконавців.

3. Не забудьте обрати правильну категорію. Не потрібно закидати проект по написанню дипломної роботи в розділ “Копірайтинг”, адже для цього існує така категорія як “Реферати, дипломні, курсові”. Також, потрібно уважно підбирати теги, які допоможуть фрілансерам знайти ваш проект

4. Почекайте хоча б 6 годин перед тим як обрати переможця. За цей час ви встигнете отримати багато пропозицій та матимете змогу обрати найкращу (або ту, яка підходить по бюджету)

5. Оберіть фрілансера та почніть співпрацювати через сейф. Після того як ви внесете гроші, спеціаліст розпочне роботу.

Дуже часто замовники взагалі створюють проекти без нормального опису (Наприклад, «Потрібно написати текст *», де «*» використовується, щоб набрати мінімальну к-ть символів для створення проекту). Сподіваюсь, що ви не такі. Дякую всім за підтримку @sleepy_lancer та ваші коментарі. Всім добра!