• Пт. Вер 25th, 2020

Я можу показати вам день людини, який являється ціллю нашої компанії і можу сказ…

Сер 25, 2020

Я можу показати вам день людини, який являється ціллю нашої компанії і можу сказати, що саме такі люди вже живуть у нашому світі. Навколо тебе.

Одного разу, зранку, ти виходиш зі свого офісу і тебе зустрічає швейцар. Біля нього бачиш купу коробок, і зрозуміло, що ці коробки були замовлені кимось поштою. Звчайно, що на них зверху великі логотипи. І ви задумуєтесь: – О, як багато людей замовляє ці коробки у цього бренду. І єдине, що ви не знаєте, що ми заплатили швейцару за те, щоб біля нього полежали ці пусті коробки.

Ви йдете далі і бачите двох людей, які голосно обговорюють новий музичний альбом і пропонують один одному навушники: – Ух ти, класно! Знаєш, я чув, що цей диск дуже складно купити, але я бачив, що його продають он у тому магазині. Можливо потім, не зараз, ти згадаєш цей випадок: – Що це був за гарячий хіт, про який вони так обговорювали?

Ти приходиш у свій офіс і бачиш, що весь холодильник заповнений водою з брендом на ній. Ти береш і п’єш її, не сильно задумуючись, а потім ловиш себе на думці: – Вау, це досить хороша вода. Хтозна, можливо десь у парку на ланчі ти захочеш води. Ти звернеш увагу на людей, які сидять на лавочці і п’ють воду. І тут, ще одне повідомлення. До того часу, як ти лягатимеш у постіль, ти можеш отримати 8 чи 9 прихованих повідомлень.

Люди кажуть, що знають, що таке прихована реклама. Вони розміщують її в кіно. Так, це традиційний спосіб. Все просто: в кіно показують життя, але і саме кіно являється частиною твого життя.

Ми візьмемо групу звичайних людей. Це не супермоделі, а звичайні люди, як і ти. Вони для нас щось роблять. Не важливо що. П’ють певний напій, чи носять певний одяг, не важливо. Вони можуть бути якими завгодно, але вони спілкуються з іншими людьми, і інші люди дають їм маленьку частинку бренду. Це можуть бути знання, або просто повідомлення. Вони беруть це в один одного і переносять це повідомлення друзям.

Якщо хочеш критично відноситись до свого життя, вперед, але ти повинен розраховувати на те, що і інші будуть критично відноситись до тебе. Але з іншої сторони, якщо вони покажуть тобі щось, що зробить твоє життя простіше і краще, то чому б і ні? Ми зі свого боку просто віддячимо тобі.

д/ф Корпорація