• Пт. Вер 18th, 2020

Участь у тендерних закупівлях буде ефективнішою Закінчилася теоретична частина …

Сер 17, 2020

❗️Участь у тендерних закупівлях буде ефективнішою❗️

✔️Закінчилася теоретична частина навчального курсу для меблевиків «Участь у тендерних закупівлях», організована Українською Асоціацією Меблевиків за підтримки Програми американського уряду @usaid USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
🎤Ми поцікавилися в кількох слухачів цих курсів, наскільки цікавою для них і корисною в практичному застосуванні виявилася та інформація, яку вони отримали від досвідченого спікера курсу – лектора та консультанта у сфері закупівель товарів, робіт та послуг, тендерного консультанта УАМ Юлії Сніжко.
🗣Антоніна Баюра, менеджер проектів компанії @cassone_ :
– Наша компанія – регулярний учасник тендерних закупівель, тож для нас, хто безпосередньо займається в компанії цією справою, виконання тендерних процедур – давно вже справа звична. Тим не менше, курси влаштовані УАМ, нас все ж зацікавили. Передусім тим, що спікер має великий практичний досвід у тому, про що розповідала, тож і ми, у кого на рахунку не один успішно реалізований тендер, почерпнули для себе ще стільки корисного, виявили з допомогою Юлі ще стільки тендерних «підводних рифів», про які й не підозрювали. До того ж, курс спікером був вибудуваний дуже грамотно та поданий і дохідливо, і, що також важливо, дуже цікаво. Той набір тендерних нюансів практичного характеру, яким поділилася Юля, – це те, що для нас є найкориснішим із того, чим збагатили курси, бо основи тендерної справи, які потрібні новачкам, нами опановані вже давно самостійно й закріплені досвідом.
Для мене особисто важливою була тема правильного написання оскаржень. Це не тільки важливо, а й є актуальним конкретно для нашої компанії. Раніше ми частіше «спотикалися» на цьому питанні, але, набивши шишок, уже значно вправніші. Курси в чомусь підтвердили правильність наших підходів у цій непростій процедурі, а в чомусь підказали, як діяти грамотніше, ефективніше.
Я пораділа за тендерників-новачків, яких було більшість на цих курсах (вони, наскільки я зрозуміла, більшою мірою й були вибудувані й розраховані на них) і дуже шкодую, що свого часу, коли я була початківцем у тендерній справі, мені не трапилася нагода такого навчання. 👇