• Вт. Жов 20th, 2020

У МЗС України назвали “страусячою поведінкою” такі дії російської дипломатичного…

Лип 30, 2020

У МЗС України назвали “страусячою поведінкою” такі дії російської дипломатичного відомства.

Російська влада повернула МЗС України його ноту протесту через проведення 26 липня в анексованому Севастополі так званого “військово-морського параду”. Про це напередодні ввечері повідомив Укрінформ з посиланням на коментар МЗС.

“Не здивовані фактом повернення російським МЗС ноти протесту України у зв’язку з проведенням 26 липня 2020 року в тимчасово окупованому Севастополі так званого “військово-морського параду” з пропозицією Україні “позбутися ілюзій і звикнутися з тим фактом, що Крим і Севастополь є невід’ємною частиною Росії”, – йдеться в коментарі МЗС.

В українському зовнішньополітичному відомстві наголосили, що “звиклися ми тільки з фактом страусячої поведінки російської дипломатії – повернути документ, ніби й не було”.

У МЗС також зауважили, що Російська Федерація повинна звикнути до того, що подібна її поведінка не шкодить офіційній фіксації чергового правопорушення з метою його включення в поточні та майбутні справи щодо Росії у зв’язку з її триваючою збройною агресією проти України.

Нагадаємо, 27 липня МЗС України направив Росії ноту протесту у зв’язку з проведенням в Севастополі “військового параду” з нагоди Дня військово-морського флоту РФ. У ноті було зазначено, що Київ розцінює це як чергове порушення російською стороною норм міжнародного права, у тому числі численних резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, а також законодавства України.

Також Україна в ООН засудила “військовий парад” у Криму, назвавши дії Росії “свідомими кроками”, спрямованими на ескалацію напруженості в українсько-російських відносинах.
.
.
.
Поделитесь с другом ✉️
.
.
@battlegoose_ua 🦆- для избранных 🇺🇦
.