• Чт. Вер 24th, 2020

Ситуації бувають різні, і деколи відкладених на чорний день грошей може не вист…

Сер 30, 2020

🔔 Ситуації бувають різні, і деколи відкладених на чорний день грошей може не вистарчити в необхідний момент. З такої ситуації кожен виходить в міру своєї фантазії: хтось відразу йде в банк по кредит, а хтось звертається за допомогою до друзів або родичів. Ось тільки з приводу останнього способу часто виникає багато розбіжностей.
📌 Недавно один банк провів дослідження, в якому з’ясували, що клієнти українських банків не готові “брати в борг” у своїх родичів і друзів. Виявилось що це останній варіант в списку мір до, яких громадяни готові вдатися при необхідності.
❓ Питання яке задав банк: “Що ви оберете при нестачі коштів на необхідну покупку?” Опитування зібрало близько 2 тисяч клієнтів банку в різних регіонах України. Відразу 32% опитуваних обрало кредит в банку. Практично та ж сама кількість українців обрали кредитну карту. Ну і тільки четверта частина клієтів зізналась, що готові відкласти покупку для того щоб накопичити грошей. Взяти в борг у друзів та родичів згодилось тільки 13% опитуваних.
Таким чином, українці готові йти в банк за кредитами, оформляти кредитні карти чи взагалі відмовитись від покупки, але за допомогою до родичів – ні ногою. Ось так цікава тенденція.
А що б зробили ви в такій ситуації?⬇️