• Вт. Жов 20th, 2020

SPF З настанням спекотних літніх днів у нас виникає питання – чим захистити сво…

Лип 31, 2020

SPF

З настанням спекотних літніх днів у нас виникає питання – чим захистити свою шкіру від згубної дії УФ.
.
Що таке SPF? SPF – Sun Protective Factor – Фактор Захисту від Сонця.

Але ж всім відомо, що сонце потрібне нашому організму для синтезу вітаміну D, для синтезу ендорфінів, то чому потрібно від нього захищатися?
.
Справа в тому, що сонце також викликає старіння шкіри, старіння всього організму та навіть рак шкіри. Адже воно «вмикає» вільні радикали, які, як відомо, руйнують наші ДНК.
.
А як саме УФ – промені діють на нашу шкіру?
Усі УФ промені – це сукупні дія променів різної довжини: А, В та С.
.
А-промені проникають в шкіру аж до фібробластів, де формується наша молодість та пружність шкіри, і хоча вони формують бронзову засмагу, але при цьому здатні викликати алергії, гіперпігментацію, фотостаріння – тобто порушення в шкірі, які проявляються із часом..
.
В – промені проникають ще глибше та стимулюють наші меланоцити (клітини, які продукують природний захист від сонця – меланін; саме завдяки меланіну ми маємо шкіру, волосся, очі різного відтінку), але ці промені провокують різні меланоми та інші онкозахворювання.
.
С-промені найнебезпечніші.
.
Отже, щоб дійсно захисти себе від згубної дії сонця потрібно шукати не просто SPF в кремі, а й дивитися на набір фільтрів в даному засобі. Правильний засіб містить набір фільтрів від А та В променів.
.
Для тіла я використовую «смачний» і безпечний продукт Сонцезахисний спрей для дітей із інтенсивним захистом SPF 50. Який однаково ефективно можуть використовувати і дорослі, і діти.
.
Він легко наноситься, смачно пахне полуницею та має потужну систему фільтрів від А та В променів, потужний антиоксидант та заспокійливі компоненти. Тому підходить навіть дуже чутливій шкірі.
.
Якщо ви «носите» макіяж – допоможуть захистити вашу шкіру спеціальні засоби для обличчя СС СОНЦЕЗАХИСНІ КРЕМИ серії Sun Care – для жирної з SPF 30, для сухої – з SPF 50.
.
Вони мають легку текстуру, делікатні пігменти та надійно захистять вашу шкіру і на пляжі, і в місті. То ж ви завжди будете виглядати гарно.

До речі, усі наші тоналки, пудри і т.д. містять фізичні мінеральні фільтри. То ж вони так само мають базовий рівень захисту.