• Пн. Вер 21st, 2020

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-е…

Сер 21, 2020

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

До жовтої зони карантину потрапили міста Хмельницький, Нетішин, Славута та Білогірський, Волочиський, Красилівський, Летичівський, Новоушицький, Славутський та Старосинявський райони Хмельниччини.

Починаючи з 24 серпня і впродовж двох тижнів на цих територіях посилять карантинні обмеження. Забороняється робота хостелів. Також з 24:00 до 07:00 забороняється робота нічних клубів, закладів громадського харчування (крім адресної доставки і замовлень на винос). Перебування на вулиці без документа, що посвідчує особу людини, також заборонено.

Крім того, забороняється проведення масових спортивних та релігійних заходів за участю понад 1 людину на 5 кв. м. Також заборонено відвідування установ соціального захисту, де знаходяться люди похилого віку, крім тих, які надають послуги кризово. В кінотеатрах дозволено займати не більше 50% місць.

Перевезення пасажирів у громадському транспорті повинно здійснюватися виключно на сидячих місцях. Разом із тим зберігається необхідність використання захисних масок в громадському транспорті та громадських будівлях.