• Пт. Вер 18th, 2020

Сьогодні ми вже відчуваємо, що фінансовий менеджмент міцно закріпився у системі…

Сер 16, 2020

💬 Сьогодні ми вже відчуваємо, що фінансовий менеджмент міцно закріпився у системі управління вітчизняними підприємствами. Проте, на жаль, багато компаній не до кінця розуміють суть цієї функції, впроваджують фінансовий менеджмент не повною мірою, внаслідок чого він не настільки ефективний, наскільки міг би бути.

Тобто, один з найбільш дієвих, зручних і прогресивних механізмів обґрунтування важливих управлінських рішень і побудови стратегії розвитку бізнесу не працює в повну силу і не приносить бізнесу тих переваг, на які він здатний. Причини в цілому криються в історичних особливостях економіки, й економічної освіти зокрема. Зробимо спробу показати, на що справді здатний фінансовий менеджмент.

На жаль, багато вітчизняних підприємців поки ще недостатньо відрізняють принципіальні відмінності фінансового менеджменту від бухгалтерії. Саме тому часто посаду фінансового директора у компаніях займають колишні головні бухгалтери. Ринок турбулентний, змінюється надзвичайно інтенсивно і тому наполегливо вимагає від бізнесу вирішення складних управлінських завдань. Підприємства, які усвідомили необхідність розширення функції управління (зокрема, і в першу чергу, у сфері фінансів) вже на вірному шляху і заслуговують на повагу. Є одне “але”: бухгалтерія не може і не повинна виконувати зазначені функції…

❗️Продовження шукайте у нас на сайті та на сорінках книги Г. Швиданенко та О. Пестрецової-Блоцької “Бізнес-економіка: 9Z”.

📢 Для того, щоб ознайомитись із основними положеннями фінансового менеджменту, принципами складання звітності та бюджету компанії, отримати навички аналізу фінансової інформації й ефективного управління фінансовими потоками, пропонуємо Вам курс “Фінансовий менеджмент для керівників-нефінансистів” (https://www.tot.com.ua/event-details/finansoviy-menedzhment-dlya-kerivnikiv-nefinansistiv-2) за участі співавтора економічного бестселера «Бізнес-економіка: 9Z» Ольги Пестрецової-Блоцької.

🔗 https://www.tot.com.ua/post/real-financial-management