• Пт. Вер 25th, 2020

«Скільки особисто вам занесли з “Роттердам+”»? Експертиза СБУ показала, що “Ротт…

Сер 22, 2020

«Скільки особисто вам занесли з “Роттердам+”»?
Експертиза СБУ показала, що “Роттердам +” не завдав шкоди державі.

“Скільки особисто вам занесли з “Роттердам+”? Саме таке питання задав діючий президент Володимир Зеленський під час знаменитих “дебатів” на стадіоні 19 квітня 2019-го своєму опонентові Петру Порошенку, це було одним із найбільш ключових звинувачень, яке висунув Зеленський.

Розслідування “Роттердам+” отримало найвищий пріоритет, і друг Зеленського, Іван Баканов, був призначений на посаду голови СБУ і поставив завдання встановити яких збитків завдано державі в результаті реалізації “Роттердам+”. Збиток державі – це ключове питання, оскільки без визначення експертами факту заподіяння шкоди та розмірів збитку справа розвалиться в суді. До речі, тепер навіть питання – а чи дійде справа взагалі до суду, адже якщо в господарській справі, яка будується тільки на документах і договорах комерційних структур немає шкоди, то немає і складу злочину.

Мабуть, для того щоб максимально повно розслідувати цю справу, соратники Іван Баканов і помічник президента Сергій Шефір (Шефір на фото праворуч від президента, там поруч з ним стояв і Баканов, проте на цьому фото не вмістився), почали регулярно зустрічатися з усіма олігархами, які займалися поставками вугілля з РФ.

За даними джерел Цензор.Нет, 18 серпня Служба безпеки України передала в Національне Антикорупційне Бюро результати комплексної комісійної експертизи у справі “Роттердам+”. Згідно з висновком, ніякого(!) збитку держава не зазнала, а коливання цін при поставках вугілля викликані виключно різницею в тарифах.

Загалом, тепер всі власники теплоелектростанцій можуть спати спокійно. Адвокатам в цій справі просто нічого буде робити – СБУ виконала всю роботу і визначила результати розслідування, з такою експертизою справа розвалиться в судах.

«Скільки особисто вам занесли з відновлення дії “Роттердам+»? Як же цікаво почути відповідь, Володимир Олександрович, вже ваша відповідь на ваш власний питання.