• Сб. Вер 19th, 2020

ЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ ЗАКОНОДАВСТВА… ⠀ Якими новинами законодавства був цікавий ос…

Сер 31, 2020

ЩОТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ ЗАКОНОДАВСТВА…

Якими новинами законодавства був цікавий останній літній тиждень та що варто взяти до уваги, пропонуємо розглянути в нашій традиційні рубриці по понеділкам.

З 00:00 годин 28 серпня до 00:00 годин 28 вересня діятимуть обмеження на в’їзд іноземних громадян на територію України. У зв’язку з цим, Кабмін уточнив категорії іноземців, які в цей період все-таки зможуть перетинати наш кордон. Перелік таких осіб досить обширний. Тому залишаємо посилання на першоджерело для ознайомлення: https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-utochniv-kategoriyi-inozemciv-yaki-zmozhut-vyizhdzhati-v-ukrayinu-v-period-obmezhen

Варте уваги і збільшення мінімальної заробітної плати з 1 вересня цього року. 25.08.2020 Верховною Радою України прийнято Закон “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”.

Державна служба України з питань праці поінформувала, що з 1 вересня поточного року посилюється контроль за оформленням трудових відносин із працівниками. У першу чергу заходи контролю буде проведено у тих роботодавців, які мають високі ризики використання найманої праці без укладення трудових договорів. Виявлення таких роботодавців здійснюється шляхом аналізу інформації, наявної у різних органів державної влади та місцевого самоврядування. Звертаємо увагу, що чинне законодавство передбачає кримінальну, адміністративну та фінансову відповідальність за порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Ось такі зміни, серед іншого, чекають на початку цієї осені. А наша команда, як завжди, бажає вам наснаги та нехай зміна погоди не впливає на ваш настрій.