• Пн. Вер 21st, 2020

Що може собі дозволити мама в декреті !? ⠀ Божеволію в декреті! Буденність набри…

Сер 11, 2020

Що може собі дозволити мама в декреті !?

Божеволію в декреті! Буденність набридла! Відчуваю, що відстала від усього світу!

Як часто я чую це від дівчат, проводячи з ними співбесіду. Відчуття деградації особистості поряд з радощами материнства. 🐣🐥
Як поєднати? Залишитися люблячою, щасливою мамою і при цьому піднятися у власних очах, реалізуватися як особистість?

Я теж задавалася цим питанням і теж шукала рішення, зараз дякую Всесвіту за те, що знайшла. Ти бачиш, що я працюю в мережевій компанії. Чому не злякалася, не слухала відмовляння близьких і думку оточуючих?

Все дуже просто! Я зрозуміла, що ні чим не ризикую. А раптом вийде, подумала я, та й дівчина, яка запросила в бізнес, вселяла довіру (це ТОП-лідер).

Розкладу по поличках …

📣 ДОДАТКОВИЙ ДОХІД
Кому завадять додаткові гроші? Точно нікому!

📣 З ДОМОГОСПОДАРКИ в ЛЕДІ
Погодься, коли сидиш вдома, починаєш все менше приділяти часу догляду за собою. Навіщо? Щоб прати, прасувати, готувати – не обов’язково бути красивою … ніхто ж не побачить …

📣 ПОВАГА І ВИЗНАННЯ.
А ти знаєш як пишаються діти, коли бачать своїх улюблених матусь на сцені, в ошатних сукнях, з величезними букетами квітів і з чеками декілька тисяч доларів?! Я бачила, це дуже приємно.

📣 ДОПОМОГА ЧОЛОВІКОВІ.
Це для тих, хто хоче бачити милого завжди поруч … він працює на двох, трьох роботах, приходити втомлений і падає на диван. У нього немає сил на дітей і на тебе … ось і вся любов – одна буденність і боротьба за виживання. ☝️ Це можна змінити!

📣 ПОДОРОЖІ.
Як здорово вибратися зі своїх, таких обридлих, чотирьох стін! Вони оточують тебе постійно, кожен день. Подорожувати … мрія? Ні !!! Мета !!! На це можна заробити!

АЛЕ … 👉 потрібно працювати! Не обрушиться щастя просто так. Багато працювати … багато вчитися … постійно вдосконалювати себе і своє мислення!

Хочеш спробувати?
СТАВ +++ В КОМЕНТАРІ👇