• Чт. Вер 24th, 2020

СЕРГІЙ БАБКІН @babkin_official І ЙОГО ДРУЖИНА СНІЖАНА @snezhana_babkina ЗАХВОРІЛ…

Сер 28, 2020

СЕРГІЙ БАБКІН @babkin_official І ЙОГО ДРУЖИНА СНІЖАНА @snezhana_babkina ЗАХВОРІЛИ НА КОРОНАВІРУС

За словами Бабкіна, спочатку стало погано його дружині. При цьому у нього самого ніяких симптомів не було. Зараз пара перебуває на самоізоляції.

«4 дні тому ввечері Снєжа відчула легке першіння в горлі і ломоту в тілі. На наступний день різко з’явився сухий кашель, горло не боліло. Температура підвищилася трохи до 37.1. Вона негайно зателефонувала нашому сімейному лікарю Андрію Юрійовичу, розповіла про симптоми, лікар негайно порекомендував здати тест. Це був День Незалежності. Я був на зйомках з самого рання. Почувався добре.

У святковий день у Києві, Сніжана ледве знайшла лікаря. Вдень у неї піднялася температура до 38,6. Вона збила. Лікар приїхав до нас в готель ближче до вечора. Я вже повернувся, був поруч, підтримував і переживав за неї. Лікар взяв ПЛР-тест у Сніжани і за компанію у мене. Хоча, повторюся, що у мене навіть натяку на недугу не було.

На наступний день Снєжа прокинулася від моторошної «ломки тіла». Воно все дуже боліло, температура була 37. Пропав нюх, хоча ніс забитий не був. І ще сильне печіння в області хребта, в грудному відділі. Поїхали, зробили КТ і розгорнутий аналіз крові, про всяк випадок. Сьогодні вранці прийшов позитивний результат тесту… У мене вчора піднялася температура…”, – додав музикант.

Підпишись на @star_life_ua !!✨
.
.
Дякую за лайк!❤️🧡💛
.
.