• Сб. Вер 19th, 2020

Російського опозиціонера Олексія Навального, якого госпіталізували через ймовірн…

Сер 23, 2020

Російського опозиціонера Олексія Навального, якого госпіталізували через ймовірне отруєння, вдалося перевезти до Німеччини на лікування.

Про це повідомила прессекретарка Навального, Кіра Ярмиш, у Твіттері.

Нагадаємо, Олексію Навальному стало зле під час перельоту з Томська до Москви. У літаку він знепритомнів, тож літак терміново посадили в Омську, де Навального госпіталізували. Лікарі швидкої допомоги попередньо діагностували отруєння токсином. Прессекретарка Навального розповіла у Твіттері, що того дня Навальний нічого не вживав і пив лише чай в аеропорту, тож вона впевнена, що отруїли його, додавши токсин до чаю.

У лікарні Навального підключили до апарату штучного дихання. Пізніше його стан погіршився і він впав у кому, у стані якої перебуває і досі. Дружина Навального розповіла, що в організмі опозиціонера було знайдено отруту, але лікарі це заперечили, а надавати коментарі журналістам відмовились. Про це також повідомила Кіра Ярмиш. Головний лікар Омської лікарні Олександр Мураховський не дозволяв транспортувати Навального до Берліну, адже, за його словами, це надто небезпечно, а лікарі в Омську не гірші за лікарів у Німеччині.

Правоохоронці та лікарі також не дозволяли дружині Навального поспілкуватися з німецькими лікарями, які прибули до госпіталю. Пізніше лікарі сказали, що в організмі Навального не була знайдена отрута. Натомість, у нього порушений обмін речовин та низький рівень цукру, доповів Мураховський.

Наразі Олексій Навальний знаходиться у Берліні.