• Пт. Вер 25th, 2020

Принципи і орієнтири. Минулого разу, ми в загальних рисах розібрались, що так…

Сер 30, 2020

Принципи і орієнтири.

Минулого разу, ми в загальних рисах розібрались, що таке бізнес, та що таке підприємство.

А сьогодні, ми розглянемо основні принципи та орієнтири, що присутні в роботі бізнесу.

🔰Аналіз внутрішніх та зовнішніх впливів середовища.
📌 Внутрішні – це умови діяльності всередині самого бізнесу. Організаційна структура, цілі бізнесу і окремих дій, технології, кадри, культура бізнесу і тому подібне.
📌 Зовнішні – це умови які виникають незалежно від діяльності бізнесу. Природні та географічні чинники, стан економіки, соціальні зміни, рівень розвитку технологій та науки, культурні чинники.

🔰 Прибуток – орієнтація на прибуток має фундаментальне значення для успіху бізнесу. Розумне керування прибутком забезпечує ріст фірми. Попри свою важливість, він може бути лише перехідним етапом в житті бізнесу, тому що він вкладається назад в бізнес.

🔰 Самостійність – в першу чергу світоглядна. Адже у будь якої справи є свобода вибору принципів, ідей, форми діяльності а також економічна. Що дозволяє унікальній ініціативі власника бізнесу застосовувати необхідні рішення та способи зв’язку з середовищем.

🔰 Ризик – звісно зважений ризик. Якщо бізнес співвіднесе свої ризики від якихось дій, та прибуток від них, він отримає відповідь, розумно ризикувати, чи ні.

🔰 Інновації. В залежності від специфіки бізнесу інновації проводяться або поступово, у відповідь на ринкові умови, або ж інновації на якийсь час стають ціллю підприємства.

🔰 Відповідальність – соціальна в першу чергу. Будь які дії бізнесу мають відповідати вимогам та нормам що існують в суспільстві. Та звісно моральна,матеріальна та юридична що тісно пов’язані.
Бізнес тісно пов’язаний з суспільством, тому чим відповідальніше він вестиме справи тим більше користі він принесе як суспільству так і державі.

https://metalfurnitura.com.ua/ua/