• Вт. Жов 20th, 2020

ПРО “БІЗНЕС-ЛЕДЬ”, БО НАБОЛІЛО. Так, слово леді не відмінюється…

Лип 30, 2020

ПРО “БІЗНЕС-ЛЕДЬ”, БО НАБОЛІЛО. Так, слово леді не відмінюється, але в даному випадку можна.
Як часто вам в інстаграмі пропонують заробіток в інтернеті, зі зручним графіком, без знань, а іноді, о чудо, без вкладень. Просто “набираю девочек в свою команду”, а тут їй попалася така зірка, як я, чи ви, яка, без сумніву, підійде якнайкраще. Зазвичай це мережевий маркетинг, де ваша задача втюхувати людям якийсь косметос. Окей. Не про це. Знаю, що часто, люди дійсно роблять на цьому бізнес (ті, на яких працюють ті, на яких працюєте ви). Я більше про інстаграм-сторінки бізнес-леді.
✔️ Скріни надходжень на картку, де, звісно, не видно, від кого надійшли гроші. Можливо, заробітна плата з основної роботи, чи гроші чоловіка, щоб зробити видимість великих доходів.
✔️ Баланс на картці – клянуся, це ще краще, ніж надходження. У кращі часи, дівчата, у кожної з вас можуть бути і більші суми, якщо ставити ціль заощаджувати. А бізнес-леді, мабуть, зоощаджують. Оскільки, давайте подивимося на профіль успішної жінки:
❌ Подорожі – на місцеві, недорогі курорти, на річці або озері. Якби я була бізнес-леді, я б відпочивала за кордоном, а в Україні в лакшері місцях з гарним краєвидом для фото (тут я дійсно стараюся).
❌ Одяг. О, я якраз та людина, яка мало замислюється над тим, що на мені, але ж БІЗНЕС-ЛЕДІ, успішна, в уяві кожної людини – жінка стильна. Не в брендах з голови до ніг, а стильна. Можна бути стильною і з ринку, але це не про моїх ЛЕДЬ.
❌Самі жінки ж виглядають так, ніби тестують усю косметику і вона їм не підходить. Є хороший заробіток – є доглянута жінка.
❌Фото. Якщо ти працюєш через інстаграм, то ти показуєш, перш за все,якісні фото. У бізнес-ледь, чомусь, вони завжди неякісні. Як і той стиль життя, який вони демонструють.
Так от, про що я: я нікого не засуджую. У кожного свій рівень достатку. Але якщо рівень доходів такий, як на скрінах, а рівень життя, такий, як на фото – я б цій людині не вірила. І ще, дівчата, знайдіть вже те, у чому ви найкращі, і не потрібно шукати легкі гроші (так не буває). Розвивайте свій бізнес, будьте дійсно успішною, по-справжньому бізнес-леді.
Продовження нижче⬇️