• Сб. Вер 26th, 2020

План сімейного бюджету
 Навіть якщо обоє з подружжя досить добре заробляють, ві…

Сер 13, 2020

План сімейного бюджету

Навіть якщо обоє з подружжя досить добре заробляють, відсутність загальної стратегії небезпечна. Адже в цьому випадку вони ризикують залишитися буквально без гроша в кишені, щоб жити і виховувати дитину.

Щоб запобігти цьому, потрібен генеральний план ведення сімейного бюджету, який бажано обговорити ще до весілля.

– Перший варіант:
• Чоловік забезпечує сім’ю
• Свій дохід жінка витрачає на себе

Це не тільки білизна-колготки-косметика-фітнес та салони краси. Це ще і красива постільна білизна, скатертини-серветки, різні свічки-мило-декор-прикраси – вони і створюють той самий неповторний, тільки Ваш затишок в домі, який чудово допомагає чоловікові вирішувати нагальні питання.

Саме при такому підході:
• Чоловік відчуває відповідальність і бажання рости, розвиватися, заробляти більше
• Жінка відчуває себе під захистом чоловіка
• У сім’ї панує гармонія

– Спільний бюджет
Після отримання зарплат, подружжя кладе її в загальну скарбничку, а вже з цього спільного фонду розподіляють гроші на ті, чи інші витрати.

Якщо для кожного члена сім’ї важливо залишати якусь частину грошей собі, щоб бути незалежними, спробуйте рівний бюджет. Це означає, що кожен з подружжя віддає на сімейні потреби половину доходу.

В цьому випадку планування буде трохи відрізнятися:

Витрати на покупку вудки, помади або чогось ще для особистого застосування не будуть обмежені – Ви самі вирішите, скільки витрачати на цю статтю особистих витрат, і як це вплине на те, скільки грошей у Вас залишиться на все інше.

– Варіант роздільного ведення сімейного бюджету
Відповідно до цієї схеми, за фактом ніхто з родини не віддає іншому свої гроші, просто подружжя вирішує, хто і за що буде платити. А решту грошей чоловік з дружиною можуть вважати своїми особистими фінансами і витрачати їх на себе, і самі вирішувати, на які категорії витрат їх витратити.

А для Вас ідеальний сімейний бюджет який?