• Пт. Вер 25th, 2020

Під час візиту Зеленського до Дніпра біля гімназії №33, куди поза розкладом приї…

Сер 28, 2020

Під час візиту Зеленського до Дніпра біля гімназії №33, куди поза розкладом приїхав президент, сталася сутичка між правоохоронцями та опозиційними активістами.

Журналісти «Дніпрограду» повідомили, що президент змінив маршрут, оскільки протестувальники чекали на нього. Та вони все ж зібралися під стінами 33-ї гімназії.

Демонстрація була мирною, але правоохоронці разом із президентською охороною та невстановленими молодиками в цивільному почали перешкоджати руху демонстрантів.

Зокрема, 3 молодиків накинулись на представницю ГО “Інфопростір” Надію Святун, яка намагалася передати петицію представникам влади.

Пізніше правоохоронці почали відштовхувати та скручувати протестувальників, серед яких були жінки. За словами журналістів “Дніпрограду”, провокаціями керував Володимир Богоніс — заступник начальника управління Нацполіції в Дніпропетровській області. Повідомляється, що Богоніс власноручно застосовував силу до громадян.

Як написав в Facebook екс-депутат Андрій Денисенко, активістці Аліні Новіковій зламали ребро. У Надії Святун легкі тілесні ушкодження.

Натомість в пресслужбі Управлінні державної охорони назвали маніпуляцією інформацію про побиття активістів:

💬”Інформація про те, що військовослужбовці УДО України нібито застосували фізичну силу до мітингувальників є відвертою брехнею та містить ознаки спланованої інформаційної провокації”.

Втім, насильство проти активістів могли скоїти і не співробітники УДО, а поліціянти чи тітушки.

⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ ⠀ Ремарка ТЕКСТІВ

У серпневому інтерв’ю Euronews Зеленський повідомив, що відчуває себе звичайною людиною і збирається спокійно ходити вулицями:

💬 Є багато різних проблем, коли ти звичайний громадянин — а я все ще відчуваю себе і завжди буду звичайною людиною. Що по-справжньому важливо для мене, коли я перестану бути президентом України, я зможу спокійно ходити по вулицях не тільки Києва, а й по всій країні. Кращий результат — гордість народу за мене, але навіть без цього, як мінімум хочеться, щоб люди віталися зі мною при зустрічі. Я сподіваюся, що їм не захочеться сказати мені щось неприємне або ще гірше — я сподіваюся, що люди не захочуть плюнути мені в обличчя.