• Сб. Вер 19th, 2020

Ось чому підприємцю варто їх переглянути: ⠀ «Джобс» Фільм про мрійника, одинака…

Сер 13, 2020

✅ Ось чому підприємцю варто їх переглянути:

▪️«Джобс»
Фільм про мрійника, одинака та бунтаря, засновника компанії Apple – Стіва Джобса. Стрічка показує шлях Джобса до успіху, розкриваючи деталі його життя, яке було наповнене як стрімкими успіхами, так і болісними падіннями.

▪️«Дякую вам за паління»
Ця провокаційна комедія розповідає про лоббіста інституту з досліджень тютюну Ніка Тейлора. Його завдання – популяризувати тютюнопаління навіть на телебаченні та у школах. Проти Ніка виступає все суспільство, проте він природжений продавець і легко досягає успіху у бізнесі, не дивлячись на те, що сам теж проти паління.

▪️«Бойлерна»
Головна думка фільму – за все доводиться платити. Історія розповідає про ігрового шулера, який у власній квартирі влаштовує підпільний бізнес.

▪️«Корпорація»
Документальний фільм «Корпорація» розкриває секрети, за допомогою яких великі корпорації маніпулюють свідомістю клієнтів.

▪️«Людина, яка змінила все»
Художній фільм-драма розкриває історію спортивного менеджера, якому необхідно виконати важке завдання – створити сильну бейсбольну команду при нульових ресурсах. Фільм не стільки про спорт, перемогу та поразки, скільки про справжній кризовий менеджмент.

▪️«Пірати Кремнієвої долини»
Історія створення та протистояння двох гігантів комп’ютерної індустрії – Microsoft та Apple.

▪️«Атлант розправив плечі»
Кіноверсія відомого однойменного роману Айн Ренд. У картині розповідають про те, як бізнес може протистояти жорстокому світові влади та політики. Фільм буде цікаво переглянути, щоби бути обережним в ситуаціях гострої конкуренції та вчитися враховувати деталі бізнесу.

▪️«Соціальна мережа»
Фільм заснований на реальних подіях, які відбувалися в житті студента Гарварду Марка Цукерберга. Це історія про створення соцмережі Facebook, засновники якої стали мільярдерами.

▪️«Далласький клуб покупців»
Фільм вважають екранізованою енциклопедією з продажів, тому стрічка буде цікава для усіх, хто має відношення до комерції.

▪️«Межа ризику»
Гостросюжетний драматичний трилер розповідає про події, які відбувалися на початку світової кризи. Аналітик у великій інвестиційній компанії виявляє, що всього через декілька днів ринок повністю рухне