• Сб. Вер 19th, 2020

На ранок стало відомо, що було затримано більше 3000 людей. Про це розповіли «Ев…

Сер 11, 2020

На ранок стало відомо, що було затримано більше 3000 людей. Про це розповіли «Еврорадио».

Проти багатьох протестувальників відкрили кримінальні провадження за масові заворушення і насильство по відношенню до співробітників органів внутрішніх справ. Покаранням за організацію масових заворушень є позбавлення волі на строк від 8 до 15 років, зазначили в телеграм-каналі «BELTA».

Опозиційна кандидатка Світлана Тихановська результати виборів не признає і вважає себе переможцем. Про це вона розповіла на пресконференції у Мінську.

Тихановська не вийшла на акції протесту, але вночі звернулась до правоохоронців та протестувальників. Вийшовши на зв’язок з редакцією tut.by, Тихановська попросила правоохоронців пам’ятати, що вони частина народу, і закликала протестувальників не провокувати поліцію, аби уникнути насильства.

Олександр Лукашенко прокоментував ситуацію наступного ранку. Він підкреслив, що ті, хто завдали шкоди правоохоронцям, будуть покарані.

«Я предупреждал: майдана не будет, как бы кому-то этого ни хотелось. Поэтому надо утихомириться, успокоиться… Ранены где-то около 25 ребят из ОМОНа. Есть переломы рук, ног. Специально, целенаправленно били по этим ребятам. Они ответили. Чего теперь рыдать и плакать? Поэтому ответ будет адекватный. Страну разорвать мы не позволим», – цитує редакція «Белта».