• 4 Березня, 2021 23:45

МБК “Миколаїв” на домашній Арені в СК “Надія” здобув победу над БК “Одеса” в р …

Лют 13, 2021

МБК “Миколаїв” на домашній Арені в СК “Надія” здобув победу над БК “Одеса” в рамках регулярного чемпіонату Суперлігі. Про це сообщает Пресцентр Федерации баскетболу України. «Корабелів» виграли Першу половину зустірчі. Команда Валентина Берестнєва мала предпочтение на підбіраннях, краще Руху м’яч (14 проти п’яти результативних передач за половину) та мала кращий Відсоток реализации кідків з гри. Підопічні Олега Юшкіна провалилися у кидка з-за дуги, реалізувавші лишь одну з 16 атак. Захопівші предпочтение на старті матчу, Господарі НЕ відпускалі ее до заключної перерви. У третій чверті “Одеса” стабілізувала гру, додали у захісті, що не зменшуючі при цьом Оберт в нападі. Команда Юшкіна реалізувала Чотири тріочковіх, скороти відставання до трьох очок перед заключний десятихвилинки. Це БУВ Останній вдалий відрізок одесітів в цьом матчі, Аджея в заключній чверті “корабели” Зроби ривок. “Миколаїв” Виграй чверти з рахунками 27:12. Господарі Зроби 23 асист за матч, припустилися лишь Шість Втрата, краще атакувалі з гри та в цілому контролювалі Хід гри почти в течение всієї дістанції. МБК “Миколаїв” переміг з рахунками 81:63. Найкращий гравця матчу став нігерійській форврад “Миколаєва” Кіт Омоера. У актіві легіонера 14 очок, 11 підбірань та сім передач, а рейтинг ефектівності лідера господарів Склаві рекордні в Цій грі 24 бали. Свій Наступний матч МБК “Миколаїв” зіграє вдома 23 січня проти “Черкаських мавп”.