• Сб. Вер 26th, 2020

Людська байдужість і безвідповідальність Коли бачиш подібні картини, які нас от…

Сер 11, 2020

Людська байдужість і безвідповідальність

Коли бачиш подібні картини, які нас оточують, диву даєшся. Ми хочемо жити у чистому місті, дихати свіжим повітрям, ходити чистими вулицями. А де взятися тому свіжому повітрю, коли поруч в стічній канаві, під штахетником, чи в чагарниках бачимо великі купи сміття?

У центрі Гайсина на вул. Ярова в стічній міській системі можна побачити все, що завгодно. Декому з гайсинчан не вистачає пройти декілька десятків метрів до облаштованного смітника на вул. Робочій. Легше викинути харчові відходи і Бог зна що у канаву, які з часом почнуть розкладатися та виділяти токсичні речовини. Комусь навіть вдалося зрізати дерево.
В цьому мікрорайоні міста, де живе багато людей, сморід розлітається поміж багатоповерхівок, приватних домогосподарствах.
Звідси висновок один: розуміння, де живеш і де смітиш відсутнє. Але більшості мешканцям мікрорайону вривається терпець. Їм набридло жити у “смітнику і в газовій камері”.

Про яке утримання територій, чистоту та порядок, забезпечення належного санітарного стану та благоустрою міста можна говорити, коли гайсинське комунальне господарство не виконує свою безпосередню діяльність? Скоро міська стічна система на вул. Ярова і біля вул. Робоча заросте бур’янами, і в цій гущавині розведеться різна дичина.

Подібних місць із звалищами сміття у Гайсині вистачає. На жаль, багатьом не вистачає здорового глузду та елементарних понять. Свинство на кожному кроці. Якби штрафні санкції запрацювали, ну хоча б, як в Іллінцях, а не просто були прописані на папері, то включили б тоді гайсинчани мізки. А то одні оголошують акції по прибиранню територій, а інші паскудники (синонімів можна підібрати безліч, просто не хочеться) роблять звалища де попало. Думайте, що робите!

А директору Гайсинського комунального господарства варто направити робітників на вул. Ярову для розчищення стічної канави та стоків. Гряне дощ і все попливе вулицею, і згадають вас тоді люди “лагідним словом”.
Фотографія: Людмила Хоменко

Джерело: Гайсин NEWS