• Чт. Вер 24th, 2020

Львівський сервіс шерінгу електросамокатів Easy не лише запрацював на самому поч…

Сер 27, 2020

Львівський сервіс шерінгу електросамокатів Easy не лише запрацював на самому початку пандемії Covid-19, а й зумів за час карантину збільшити кількість самокатів та наростити штат працівників. Власник та співзасновник сервісу Данило Коць розповів Tvoemisto.tv, як у час пандемії вдалось розвинути проєкт та чи користується попитом такий вид транспорту у львів’ян.
Ще у квітні цього року сервіс працював у тестовому режимі та охоплював лише центральну частину Львова. Тепер самокатами можна користуватися практично у всіх районах міста. Незабаром послуга стане доступною цілодобово. Усе, що потрібно – знайти самокат поблизу, зареєструватися у сервісі і поїхати, забувши про затори на дорогах та «сусіда», який кашляє у спину в маршрутці.
У німецькому Берліні чи у французькому Парижі електросамокати надзвичайно популярні. Їх кількість там може сягати 4 тисяч. У Львові прокатний сервіс Easy свою роботу почав лише з кількох самокатів у центрі міста, в межах проспектів Чорновола – Шевченка – Свободи. Зараз засобів пересування близько 30-ти, а зони користування значно розширилися: самокати можна взяти на вулицях Княгині Ольги, Героїв УПА, у Стрийському парку, на Сихові, поблизу торгових центрів «Victoria Gardens» та «Spartak».
«Запустити прокат електросамокатів саме у період пандемії та карантину було ризиковано, та все ж виправдано. Зупинятися навіть не думали. Йшли далі, бо знали, що Львову потрібен безпечний альтернативний транспорт. І не прогадали, тому зараз це ще більше спонукає до роботи», – говорить власник шерінгу електросамокатів Easy Данило Коць.
Спочатку сервіс запустили в тестовому режимі, аби самим зрозуміти, як бізнес розвиватиметься у Львові та чи сприймуть його належно люди. Самокати виявились у попиті. Найперше тому, каже Данило Коць, що такий вид пересування набагато безпечніший, ніж громадський транспорт. Та й затори легше оминати….
✔️Продовження читайте на Tvoemisto.tv.