• Сб. Вер 19th, 2020

Лайфхаки з посудною серветкою ⠀ ⠀⠀ щетиниста сторона серветки відмиває скляні …

Сер 28, 2020

🌿Лайфхаки з посудною серветкою🌿

⠀⠀ ♦ ️ щетиниста сторона серветки відмиває скляні поверхні від заварки, вапняний наліт, добре миє плиту.

⠀⠀ ♦ ️ Посуд відмивають обидві сторони, застосовуйте по інтуїції: для жиру – підійде і м’яка сторона, а для липкого жиру або в’їдливих плям – краще працює щетиниста сторона!

⠀⠀ ♦ ️ Для того, щоб добре відмити жир зі сковороди, необхідно попередньо зняти жир паперовим рушником і замочити посуд. Потім намочити серветку, добре віджати! І добре протерти сковорідку, а потім прополоскати.

⠀⠀ ♦ ️ Якщо серветка стала жирною, необхідно випрати серветку господарським милом. Робити це кожен раз при необхідності!

⠀⠀ ♦ ️ Серветка для посуду прекрасно миє кришки. Щетиниста сторона! Прибирає липкий жир!

⠀⠀ ♦ ️ Серветка для посуду добре відмиває плиту, регулятори плити, мікрохвильовку, витяжку!

⠀⠀ ♦ ️ При регулярному застосуванні догляд за плитою і посудом стає більш легким! Так як не залишається липкого жиру і нальоту!

⠀⠀ ♦ ️ Для тих, хто не може відвикнути від піни, можна зробити наступне: розчинити 1 дитячу або універсальну пластину Biotrim з водою в будь-якому посуді від рідкого мила! Цим розчином можна мити посуд і саму серветку для посуду, так як склад пластин повністю натуральний! Крім того, у вас не будуть сохнути руки, як після господарського мила!

⠀⠀ ♦ ️ Якщо серветка перестала працювати, це означає, що забилося мікроволокно! Необхідно замочити в гарячій воді з госп. милом, але краще – з порошком Mystik. Потім прополоскати і просушити природним шляхом. Для очищення серветки можна прокип’ятити її, але не більше 2-3 хвилин.

⠀⠀ ♦ ️ При правильному використанні і догляді серветки для посуду вистачає до 2 років! Якщо не вистачило, значить ви використовували її скрізь!) І вона просто зносилася.

⠀⠀🙌 Ці Лайфхаки були складені виходячи з особистого досвіду використання і досвіду клієнтів🙂