• Чт. Вер 24th, 2020

happy b-day, my blog . 29.08 на годиннику 07:00 ранку- обожнюю цей час. Склянка …

Сер 29, 2020

happy b-day, my blog❤️
.
29.08 на годиннику 07:00 ранку- обожнюю цей час. Склянка теплої води з лимоном, аркуш білого паперу і тишина- ідеальний час для написання публікації.

І наче все так, як рівно рік тому, практично нічого не змінилося.. Послідовність дій і хвилювання перед публікацією кожного посту, залишились, як в перший раз.

«Без хвилювання- не буде результату!» – це слова моєї вчительки в молодшій школі. Я частенько собі пригадую їх та думаю, що в цьому є неабиякий зміст. 🙈

Перш ніж говорити про результат, трішки предісторії😉

Уявіть що до цього часу мене не було в інста. І довгий час мене друзі/знайомі запитували: «Таня, коли ти вже зареєструєшся в Інстаграм?»

Я мило усміхалась і казала: «Для чого?! Щоб постити своє життя у стрічку?- йе не моє!»

Але, думка про те, що я хочу ділитись своїми знаннями не тільки в режимі офлайн, з невеликою аудиторією студентів, а в більших маштабах не покидала мене. І ось, я вирішила, якщо реєструвати сторінку- то тільки в такому форматі.👌🏼

Я розуміла, що мій контент і тема складна для соціуму. А взагалі я звикла писати наукові публікації – вразі чого, це сприймається дуже складно. А тут потрібно викласти все просто і доступно для звичайного читача, який далекий від усіх бухгалтерських і економічних термінів.

Так ось, я справді готувалась.
На момент першої публікації «знайомство» у мене був списаний товстезний блокнот (близько 20 статей).😅

Сторінку створено, процес пішов- публікації кожного дня, контенту ж вагон🤪

А паралельно: робота- один, робота -два, адаптація до садочка доньки, перші осінньо-зимові хвороби і безліч іншого..

Проходить деякий час і я розумію, що контент закінчується, а на створення нового немає часу, щоб втримати заданий темп.

Тому я вирішила взяти невелику паузу і зрозуміла для себе, що це ще одна третя робота, яку я або буду робити, або припиняю.

По секрету вам сказати, за цей рік було декілька разів, коли я опускала руки, розчаровувалася, розуміла, що без великих затрат на рекламу нічого не вдасться та багацько інших факторів..

Але, тут цікавий момент, як тільки я починала про це думати, ви, читачі, підписувались, починали задавати запитання і просто дякувати.❤️

Продовження ➡️➡️