• Сб. Лис 28th, 2020

Фінішував п’ятий … з 450 учасників. 26 вересня енергодарець Олексій Кожадей …

Лис 13, 2020

Фінішував п’ятий … з 450 учасників. 26 вересня енергодарець Олексій Кожадей взяв участь у велогонці “Лісова пісня” в Києві. Велосезон Олексія в цьому році почався ще в квітні. Це була гонка на Дніпропетровщині. За промерзлій лісової трасі ще зі снігом, але в теплій атмосфері однодумців. Потім була гонка в Запоріжжі і дводенна – в Карпатах з набором висоти в 3000 метрів! Були і марафони: шестигодинний в Одесі, де Олексій здобув перемогу, і на 100 км в Вараш. До всіх змагань гонщик готується з усією відповідальністю: тренується за спеціальною програмою, стежить за харчуванням і показниками організму, не менш серйозний готує велосипед. 1І ось довгоочікувана гонка в Києві, подробицями якої Олексій поділився з EN.NEWS: – За пару днів до змагань на тренуванні порізав на колесі гуму і вилетіла спиця. Думав, а чи варто брати участь? Але хлопці вмовили і я поїхав. Цього року 450 учасників. Чесно скажу: ні відпочив, так як за день до гонки не втримався від велопрогулянки по Києву – наїздив 80 км. Велогонка “Лісова пісня” в Києві – це чотири кола по 25 км по корінню, пісках, грунту. Загалом, траса складна. Незважаючи на втому і нюанси з велосипедом, в першому колі Олексій їхав з групою лідерів приблизно з 15 учасників, а на другому – і зовсім вирвався вперед ще з двома гонщиками. Трійка лідерів визначилася. На останньому фінішному колі, а це вже 93 кілометр Олексій пробив переднє колесо Велобайк і зупинився, щоб усунути неполадку: – Роботи на кілька хвилин, але за цей час мене обійшли пару хлопців. Так і фінішував п’ятим. Висновки для себе зробив, тепер чекаю наступних змагань. У будь-якому випадку, отримав задоволення від процесу і спілкування з друзями. Попереду у Олексія ще три гонки, одну з яких він особливо чекає, адже вона пройде в красивому мальовничому місці – навколо річки Південний Буг в Южноукраїнську! Бажаємо Олексію яскравих вражень і нових перемог!