• Вт. Жов 20th, 2020

Друзі, хочу повідомити чудову новину! Спілкуючись з директорами фахових коледжів…

Лип 30, 2020

Друзі, хочу повідомити чудову новину!
Спілкуючись з директорами фахових коледжів та самостійно розуміючи ситуацію, яка склалася в Україні у зв’язку з карантином, звернувся до Прем’єр-міністра України, Шмигаля Дениса Анатолійовича, із проханням подовжити терміни вступної кампанії, а саме подання документів на основі базової загальної середньої освіти принаймні ще на два тижні . Це надасть можливість сім’ям вступників належним чином підготувати документи та спланувати приїзд із віддалених районів Вінницької області та інших міст до Вінниці.

Це звернення базується на багатьох моментах, які перешкоджали випускникам 9 класів вчасно подати документи до навчальних закладів.

Виділяю основні:
– Не надання потенційним абітурієнтам коледжів та училищ інформації щодо необхідності оформлення ІD-карток.
– Дезінформування адміністраціями шкіл щодо термінів вступної кампанії для випускників 9-х класів.
– Значна кількість потенційних абітурієнтів коледжів та училищ Вінниччини – це діти, які мешкають у районах Вінницької та інших областей, з яких наразі важко дістатися в місто, через введений карантин.

Уже після особистої зустрічі з т.в.о. міністра Шкарлет Сергієм, моє прохання було схвалене Міністерством освіти і науки України.

Тому, шановні випускники 9 класів, запрошую вас подавати документи до фахових коледжів Вінниччини, уже з 1 серпня по 22 серпня

📝 – drabovskii.a@gmail.com
📲 – 0432 61 27 94