• Чт. Вер 24th, 2020

До вашої уваги 10 простих правил карткових розрахунків, яких батькам варто навч…

Сер 29, 2020

🙌До вашої уваги 10 простих правил карткових розрахунків, 👨‍👩‍👦яких батькам варто навчити своїх дітей.
🔸ЗБЕРІГАЙТЕ ПІН-КОД У ТАЄМНИЦІ
Ніколи і нікому, окрім батьків, не повідомляйте свій пароль доступу до он-лайн рахунку, ПІН-код та іншу особисту інформацію. Люди, яким можна довіряти, наприклад, працівники банку, родичі, вчителі або поліцейські, ніколи не будуть просити вас повідомити ПІН – та CVV- коди, чи інші деталі.
🔸ТРИМАЙТЕ КАРТКУ У БЕЗПЕЧНОМУ МІСЦІ
Завжди тримайте платіжну картку у безпечному місці. Ви ж не залишите лежати без нагляду готівку? Так само не можна залишати без нагляду і картку.
🔸ЗБЕРЕЖІТЬ НОМЕР ВАШОГО БАНКУ
Збережіть контактний номер банку у своєму мобільному телефоні. У разі втрати чи крадіжки картки, негайно зателефонуйте на цей номер і заблокуйте її.
🔸СТВОРІТЬ НАДІЙНИЙ ПАРОЛЬ
Створіть надійний пароль доступу до свого он-лайн рахунку з цифрами, символами, великими та малими літерами, для того, щоб викрадачі або інші сторонні особи не змогли його вгадати чи зламати. Дата народження або слово PASSWORD – не варіант.
🔸ОНОВІТЬ АНТИВІРУСНУ ПРОГРАМУ
Перед тим, як здійснювати операції в Інтернеті, переконайтеся, що антивірусна програма на вашому комп’ютері оновлена, правильно настроєна і зможе попередити про небезпечні сайти.
🔸ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА URL-АДРЕСУ САЙТУ
Під час покупок в Інтернеті перевірте в адресному рядку справжність URL-адреси сайту. Адреси найбільш захищених сайтів починаються з https://.
🔸НЕ РОЗКАЗУЙТЕ ПРО СВІЙ РАХУНОК
Не варто розказувати про свій рахунок у присутності сторонніх людей. Не потрібно також входити до веб-банкінгу, використовуючи публічні відкриті мережі Wi-Fi, наприклад, у кафе чи парку.
🔸ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ У НАДІЙНОСТІ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
До того, як здійснити покупку он-лайн, переконайтеся у надійності компанії продавця. Дізнайтеся, наприклад, про її історію, пошукайте в Інтернеті відгуки інших покупців, запитайте своїх друзів чи родичів. Якщо маєте сумніви щодо надійності веб-сайту, не купуйте на ньому.

Дивись продовження ➡️
.