• Пн. Вер 21st, 2020

Декрет? Так! З нього все почалося ))) ⠀   Вісім років тому я була мамою в декрет…

Сер 22, 2020

Декрет? Так! З нього все почалося )))

  Вісім років тому я була мамою в декреті. І розумію, як це круто, коли приходять дитячі гроші. На той час на них можна було трохи купити памперсів, нову іграшку для дитини і щось смачненьке на пару раз. Зараз же їх не вистачає навіть на памперси ( знаю, бо в моїй команді багато мам в декреті )

  Мене ситуація не влаштовувала. Ще й дитина погано спала години до 3 – ї ночі ( підйом кожні півгодини…) То я й не лягала до того часу, сиділа недалеко за комп’ютером і думала, як заробити онлайн. Пробувала продавати одяг, робила сайти, писала тексти …

  А потім почала вчитися набирати команду через соціальні мережі, бо на той час я вже була партнером Ейвон.

  Спочатку працювала методом звичайного спаму ( писала людям в особисті повідомлення ). Тоді це ще гарно працювало. Потім знайшла безліч інших методів пошуку нових партнерів, якими зараз ділюся з командою.

  Пару років активної роботи, ціль ( вийти на дохід, який вищий від моєї зарплати на державній службі), бажання працювати вдома – все це дало результат. В 2016 я звільнилася з державної роботи ( так і не вийшла туди з декрету)

  На даний момент я партнер Ейвон. Моя команда найкраща 😍 Історія мого успіху опублікована на рекрутинговій сторінці компанії. І за це я вдячна своїй команді 🌹

  Також я акціонер компанії Х100, маю долю двох ресторанів в мережі ” Суші мастер ” та  фінансовий консультант компанії Еулайф. Ще маю кілька бізнесів, які зараз з різних причин на паузі.

 В моєму оточенні багато класних людей, від державних службовців до власників мільйонних бізнесів, від мам в декреті до бізнес – леді.

  А все почалося з декрету і мрії мати свободу в усіх її значеннях )))

  Тому вірте собі, йдіть до своєї мрії.

  А кого зацікавила співпраця зі мною, пишіть номер телефону в особисті повідомлення. Розкажу про кілька способів заробітку, які допоможуть досягти ваші мрії.