• Чт. Вер 24th, 2020

Даремно витрачені гроші. Маючи щось у власності, чи то будинок, автомобіль чи ак…

Сер 8, 2020

Даремно витрачені гроші.
Маючи щось у власності, чи то будинок, автомобіль чи акції, ми часто ірраціонально тримаємося за них і вкладаємо додаткові суми грошей, навіть якщо все говорить про те, що з ними пора розлучитися.
Наприклад, Ви продовжуєте витрачати гроші на ремонт своєї старої машини лише тому, що не хочете, щоб гроші, витрачені на її ремонт у минулому місяці, а також три місяці назад і півроку назад, виявилися витраченими впусту.
Скажіть собі, що трата грошей на цю рухлядь більше не входить у Ваші плани. Пора Вам з нею розстатися. Також є й інші моменти, коли гроші витрачаються даремно:
1.Здійснення покупок для підняття настрою.
2. Витрачання грошей під впливом емоцій.
3. Невміння розрізняти бажання і потреби.
4. Нездатність встояти перед суспільним тиском (наприклад, бажання виглядати ”не гірше за інших”).
5. Витрачання грошей з метою їх ”економії” під впливом акцій, скидок.
6. Витрати на шкідливі звички.
7. Витрати на “статус”(телефони, авто, годинники)
Згідно статистики, кожен четвертий мільйонер у США купує взуття дешевше 100 дол. Що стосується костюмів, кожен десятий власник крупного капіталу прагне вкластися у 200 дол. Половина з них принципово не носять годинники дорожче 250 дол., і лише кожен третій мільйонер їздить на автомобілі молодше 3 років.
Багато людей говорять, що не можуть собі дозволити заощаджувати 10%. В той же час, за оцінками експертів, складання бюджету сім’ї дозволяє заощаджувати до 20% коштів.

Заощаджуйте свої кошти, і неважливо скільки Ви заробляєте, важливо скількі у Вас залишається, та як працюють Ваші кошти. В КС “БЕБКО ФІНАНС” Ваші гроші реально працюють на аграрну сферу, потреби підприємців, під тверду заставу.

Будь-які питання або пропозиції за телефоном: 095 277-67-07: 097 277-05-50; 095 277-05-50