• Пт. Вер 18th, 2020

Цікаві факти про час ⠀ Час протікає швидше для вашої голови, ніж для ваших ніг (…

Сер 29, 2020

Цікаві факти про час⏰

⏰Час протікає швидше для вашої голови, ніж для ваших ніг (за умови, що ви стоїте)
Згідно з теорією відносності Ейнштейна — чим ближче ви перебуваєте до центру Землі, тим повільніше йде час, і це було виміряно.

⏰Реальна тривалість доби насправді не 24 години
Ми вважаємо цілком очевидним, що тривалість доби становить 24 години, або час, витрачений Землею на повне обертання навколо себе. Насправді це не зовсім так. Фактичний вимір доби становить 23 години, 56 хвилин. Однак, це значення може бути збільшеним через місячне тяжіння або інші чинники кліматичного походження.

⏰Все, що ми бачимо, це по суті — минуле
Оскільки світлу потрібен час, щоби дістатися до наших очей, усе що ми бачимо, це вже минуле.Сонце, яке ви споглядаєте, має вік 8 хвилин і 20 секунд. Саме стільки часу необхідно світлу, щоби дістатися від Сонця до Землі. Світло від найближчої зірки, Проксима Центавра, йде до нас 4 роки.

⏰Чим швидше ми рухаємося, тим повільніше протікає час
Відповідно до законів фізики ви будете старіти повільніше, якщо будете подорожувати дуже швидко. Якби ви полетіли з Землі до зірки Сіріус зі швидкістю 99% швидкості світла, а потім повернулися назад, ви б на момент прибуття були старші на 2,5 роки, але люди на Землі постаріли б на 17 років.

⏰У майбутньому час може зупинитися?
Далекі галактики рухаються швидше, ніж прилеглі. Астрофізики вважають, що Всесвіт прискорюється в міру свого постійного розширення. Теорія, яка пояснює цю загадкову силу, відома як «темна енергія». Але іспанський фізик запропонував альтернативну гіпотезу: він вважає, що більш віддалені, старі галактики рухаються швидше, ніж найближчі, бо в минулому час протікав швидше. Якщо він має рацію, то через кілька мільярдів років «все буде заморожено, як миттєвий знімок, назавжди».

Пишіть в коментарях, чи подобається вам наша рубрика цікавих фактів❤️

Your Ideal Space❤️

📍Ми тут:
Софіівська Борщагівка
ЖК «Софія»
Вул.Сонячна, 5
Your Ideal Space
Телефонуйте: 099 075 31 94

___