• Пт. Вер 18th, 2020

Це прошло багато підприємців Коли я починав займатись камінами, в 2006 році, ри…

Сер 19, 2020

Це прошло багато підприємців

Коли я починав займатись камінами, в 2006 році, ринок України був ще порожній. Було мало імпортерів, були кілька інтернет-магазинів, в містах було мало спеціалізованих магазинів, було мало виробників, було мало контрабанди, мало толкових монтажників… Усього було мало. Приходилось багато самому вчитись на своїх помилках і потім навчати працівників. Тепер ринок наситився і стало усього вдосталь.

У багатьох таких компаніях, як моя, працювали деякий час люди, які згодом пішли на свої хліба і відкрили свій такий же бізнес, запустили свої інтернет-магазини і тд.

Це нормальний і логічний розвиток. Добре, коли люди чомусь вчаться і намагаються створити свою справу і добре, коли в них получається. Але не зовсім добре для тих, хто починав, тому що виростив собі конкурентів. Звісно, роботи вистачить усім, але тепер у боротьбі за клієнта часто постає питання демпінгу, що суттєво зменшує дохід кожного на ринку.

Дохід уже зовсім не той, що був раніше і це факт.

Проте у мене є ще один бізнес, у якому практично немає конкуренції. Ринок досить великий і майже пустий.

Навчаючи своїх людей, я створюю не конкурентів, а бізнес-партнерів. Кожному з нас взаємовигідно будувати свій бізнес, але не самому, наступаючи на усі можливі граблі, а з досвідченим наставником, який підкаже, що і як, і допоможе у всьому.

Збільшуючи кількість партнерів, збільшується і дохід. Людям немає сенсу кудись уходити і відкривати свою справу у цій сфері, робити конкуренцію, вони і так вже свій роблять бізнес, а я їм у цьому допомагаю. Допомагає і навчає вся компанія, вкладаючи величезні кошти у це.

Відчуваєте різницю? У першому варіанті ви навчили людей, які згодом стали конкурентами, а в другому – ви навчили людей, які стали партнерами.

І що найголовніше, в першому випадку необхідно ризикувати і вкладати чималі кошти в товарний бізнес, невідомо коли саме вони повернуться і справа піде в плюс. В другому вкладень практично немає, а чистий дохід уже можливий з першого місяця.

Цікавить? Пиши в дірект. На цьому тижні у мене залишилось усього 4 безкоштовні консультації як заробляти в Україні хороші гроші без вкладень.