• Пт. Вер 25th, 2020

Чи правда, що Канада живе на кредитах?! ⠀ Це питання хоч одному з Вас точно ціка…

Сер 30, 2020

Чи правда, що Канада живе на кредитах?!

Це питання хоч одному з Вас точно цікаве!

Так от, не правда! Так, звичайно є люди, які тупо все беруть в кредит. Але Ви самі розумієте, не солодко їм жити.

Щодо решти, то в кредити переважно беруться виплати за будинок, який Ви купуєте, машину, навчання. Відсоток нараховують зовсім мізерний, Ви легко оплачуєте такий кредит без проблем!

Будинок ясно чого в кредит, машину теж, а от навчання? Ми в Україні не берем на таке кредит, скажете Ви мені!

Правильно, але тут це норма. Хочеш вчитися, бери кредит і гризи граніт науки. Зручно, деколи ми не можем дозволити собі дати дітей в універ, чи самі піти вчитися. А тут держава надає таку можливість, потім із своєї зарплати Ви будете віддавати по частинах назад. Теж зручно!!!

У Канаді кредити – не тяжкий хрест на спині, який ще й великі відсотки накручує.

Наприклад я… Хочу продовжити тут навчання. Так от, моє навчання, яке триватиме 2 роки, коштує близько 14000тис $. Перед тим як поступити, потрібно взяти 4-ох місячні курси ( нормальна анатомія, фізіологія, мед. термінологія). Вони коштують 2000$. Коли я їх пройду, можу ж ще й НЕ поступити… Уявляєте?! В рік тут набір на УЗД тільки 12 чоловік😱.

Ще, інтернаціональні студенти, які сюди прилітають іменно на навчання і НЕ мають документів на право постійного проживання або громадянства, оплачують навчання майже в два рази дорожче. Звичайно кредитів брати вони теж НЕ можуть!

Надіюся Вам трішки ясніше стало про ті кредити. Нічого поганого у них тут нема. Зручно і простіше для життя в Канаді😊