• 5 Березня, 2021 03:09

ЧИ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ МАЙНО ЧОЛОВІКА ПРИ БАНКРУТСТВО? Це питання постійно задають …

Лют 19, 2021

ЧИ МОЖУТЬ ЗАБРАТИ МАЙНО ЧОЛОВІКА ПРИ БАНКРУТСТВО? Це питання постійно задають нам наші читачі. І ми розуміємо їх тривогу і побоювання ⠀ 📌 За законом майно чоловіка забрати можуть. Але так як майно належить подружжю на праві спільної сумісної власності, частку другого повинні виділити в натурі. На це вказує ст. 255 ГК РФ, ч.4. ст.213.25 ФЗ «Про неспроможність (банкрутство)», п.63 Постанови Пленуму ЗС РФ від 17.11.2015 N 50 ⠀ З вимогою виділити частку в натурі до суду може звернутися як судовий пристав, так і кредитор. Якщо виділити частку неможливо або проти цього заперечує другий чоловік, кредитор може вимагати, щоб ця частка була продана другому власнику за ціною, сумірною ринкової. ⠀ ❗Еслі інший член подружжя не бажає купувати частку – організовуються публічні торги, на яких вона продається стороннім людям, а за рахунок виручених коштів погашається борг чоловіка ⠀ Як правило, ми у своїх клієнтів намагаємося не допустити подібної ситуації. Тому ще на етапі консультації розбираємося з подібними питаннями і розробляємо правильну стратегію ⠀ ❓А вас зупинило б це від банкрутства? ⠀ Для запису до нас на безкоштовну консультацію напишіть в Директ або переходите за посиланням в шапці профілю ⤴️