• Пт. Вер 18th, 2020

Частина 2: Міфи про «Зелену енергетику» ⠀ Міф № 3 Вітряки несуть загрозу птах…

Сер 23, 2020

🌍 Частина 2: ⬇️
💡Міфи про «Зелену енергетику»🏡☀️


🔹️Міф № 3
Вітряки несуть загрозу птахам і тваринам.

Ці побоювання вже років 30 як неактуальні. Найгірші вітрогенератори справді створювали інфразвукові коливання, чутливі для тварин. Однак цю проблему вдалося вирішити ще у 80-х роках минулого століття, змінивши профіль лопастей, швидкість обертання вітрового колеса, встановивши демпфери, які гасять механічні коливання.

🔹️Міф №4 Альтернативні джерела не пристосовані до нашої слабкої електромережі.

Проектуючи міжміську електромережу, радянські інженери не могли собі уявити, скільки електроприборів ми будемо використовувати. Левова частка ліній електропередач в усьому світі застаріла. Проте альтернативна енергетика працює трохи інакше. Усі нинішні ТЕС, АЕС і ГЕС були створені для того, аби живити населенні пункти навколо себе. Натомість альтернативні джерела створені, аби давати енергію, там де вона потрібна, а не там, де вирішила держава. Локальна електростанція, що живить маленьке десятитисячне місто, знімає напругу із застарілої мережі, існуючи автономно. Відновлювальні джерела звільняють нас від прив’язаності до електростанцій і дають максимальну енергосвободу.

🔹️Міф №5 Сонячні панелі небезпечні, бо зроблені з токсичних матеріалів.

Ні. Ні. І ще раз ні. Ані від випромінювання, ані від виготовлення сонячних панелей людина не отримує жодної шкоди здоров’ю. Людям, які звикли кидати батарейки, бананову шкірку і пластикову пляшку в один сміттєвий пакет, звичайно, важко це сприйняти. Проте — ще раз: сонячні панелі не утворюють шкідливого випромінювання і не загрожують вашому здоров’ю.

🌍☀️🏡💶Енергонезалежність – це впевнений погляд у майбутнє!
💡Зроби країну енергетично незалежною разом з нами! 💫
Отримайте безкоштовну консультацію від провідних спеціалістів прямо зараз, вони врахують всі побажання і створять ідеальний проект саме для ВАС.📲👍 🤝
⠀⠀
+38 (068) 068 18 18
+38 (098) 088 02 08
+38 (096) 097 18 18