• Сб. Вер 26th, 2020

БРЕХНЯ В ЦИФРАХ І ГРАФІКАХ ⠀ Давно хотів підготувати цей пост, але руки не доход…

Сер 31, 2020

БРЕХНЯ В ЦИФРАХ І ГРАФІКАХ

Давно хотів підготувати цей пост, але руки не доходили. Але так навіть краще, бо, як мені здається, точка зору уже витримана часом.

Не так давно у відставку пішов Яків Смолій, голова національного банку України. Хоча мав працювати ще кілька років. Він пішов тому, що на нього тиснули. Одна з версій – банкова хотіла надрукувати гроші, а Смолій був проти, бо це спричинило б зростання інфляції. Підкреслюю, це просто версія.

Особливо активно за відставку топив медіа-гопнік Дубінський. А це вже сигнал. Дубінський стверджував, що нічого страшного не станеться, Смолій – це “внєшніє управлєніє”, “сарасьонак” і вся ця дічь. В перший день новини про відставку Смолія курс підірвало сильніше, ніж п’яту точку Дубінського при обшуках робітниками СБУ студії Дубінського “Гроші” на 1+1.

І от уже пройшло чимало часу, ситуація мала б стабілізуватись, але ні. Графік зростання курсу долара ви самі бачите (дивіться карусель).

Дубінський точно знав що бреше. Він майстерний маніпулятор, але він точно не дурний. Він починав кар’єру як економічний журналіст. Про Дубінського саме в цій ролі я читав гарні відгуки. Але потім, імовірно, прийшли бабки Коломойського, совість і принципи Дубінського були змиті в унітаз і 1+1 отримав персональний крикливий рот Коломойського. Тобто Дубінський точно знав, що бреше.

👉 Пишіть що думаєте, або просто “ + “ щоб цей пост набрав більше охоплення, а ви отримали ” + ” в карму). За репост в сторіс – два плюси в карму)

👉 Підписуйтеся на @politrozbir