• Пт. Вер 25th, 2020

Багатьох з нас турбують питання: “Як перестати жити “від зарплати до зарплати?”…

Сер 31, 2020

🤔 Багатьох з нас турбують питання: “Як перестати жити “від зарплати до зарплати?” “Як зробити перші кроки до фінансової незалежності?”

🔥 Тому у сьогоднішньому випуску рубрики поговоримо про гроші та як з ними поводитися.
Отож, які є закони у грошей? 🕵️‍♂️

💸 1. Заплати самому собі:

рекомендується одразу після того, як ви отримали грошову винагороду (зарплату) відкласти 10-15% – інвестуй в себе постійно;

💸 2. Віддай борги:

якщо у тебе нема боргів – тих уже набагато щасливіша людина від тих, у кого вони є. Це як гирі, які витягують енергію. Тому постарайся якомога швидше від них позбавитись і виробити звичку накопичувати кошти для певної покупки, а не брати кредит. Тоді ви будете почувати себе господарем ситуації.

💸 3. Гроші повинні працювати:

існує вислів «Якщо гроші не працюють на тебе, тобі прийдеться постійно працювати на них». Отож варто виробити підхід, який використовує багато європейців, а саме, жити на кошти, отримані з різних джерел доходів, а працювати для того, щоб створювати все нові додаткові джерела.

Однак, тут теж має бути поміркований підхід, який відкриває наступний закон:

💸 4. Інвестуй за порадою фахівця. Саме людина, яка пройшла певний шлях зможе ним поділитись і допомогти вам досягти мети.

💸 5. Остерігайся шахраїв. Існує багато спокус отримати «швидкі гроші» або заробити багато грошей, не напрягаючись. Однак, як показує досвід, для того, щоб отримати винагороду, в тому числі і грошову, потрібно згенерувати певне благо.

😎 Дотримання навіть таких простих законів допоможе вам наблизитись до фінансової незалежності, а отже досягати багатьох ваших цілей та бути успішним, чого ми вам і бажаємо.

📖 Радимо також підвищувати рівень своєї фінансової грамотності та детальніше ознайомитись з законами грошей, прочитавши книгу Дж. Клейсона «Найбагатша людина Вавилона».

Автор: @vasyl_shatruk