• Чт. Вер 24th, 2020

​​У справі Mediaprostir, де був розміщений захоплений обласною владою і поліцаям…

Сер 20, 2020

​​У справі Mediaprostir, де був розміщений захоплений обласною владою і поліцаями штаб Рух Опору Капітуляції. Дніпро, є суттєве зрушення!

Сьогодні окружний адміністративний суд Дніпра скасував і визнав протиправними два, тобто всі рішення облради, якими як фіговим листком її голова Олійник з прихвоснями в погонах прикривали знищення цього громадсько-патріотичного центру як місцевого осередку опору антиукраїнським, зрадницьким діям Зевлади.

Обидва рішення були спрямовані на незаконну відміну договору оренди приміщення і прав орендаря ГО «ЦСТ Інфопростір».

Ці односторонні, позасудові рішення облради не давали негідникам права бити активістів, знищувати наші гасла, вибивати нас силою із приміщення, захоплювати наше майно, зривати і топтати наші червоно-чорні прапори і вчиняти інші дії, спрямовані на перешкоджання громадській діяльності, порушення законних прав орендаря і просто на фізичне придушення РОКу та супутніх громадських середовищ.

Тому крім судових процесів, в яких ми готові дійти до Страсбургу, за нашими заявами вже зараз порушено 8 кримінальних проваджень відносно працівників поліції, 5 проваджень відносно посадових осіб облради та одного з її комунальних підприємств, спрямовано більше двох сотень скарг, клопотань, запитів, тощо стосовно незаконних дій відносно наших активістів та ГО Інфопростір.

І ніхто не зможе ані зам’яти, ані відкупити цих справ, ані залякати нас чи нашу прекрасну і дієву адвокатку Дар’я Кияненко, на яку чиниться шалений тиск через її професійну діяльність у цій справі.

Не будучи взмозі виграти по закону, обласні владці не придумали нічого кращого як відігратися на її чоловікові, фабрикуючи проти нього висмоктану з пальця кримінальну справу.

Але все це намарно, Святославе Васильовичу.

В абсолютно правовий спосіб ми доженемо кожного чиновника й правопохоронця, задіяних у цій сваволі.

Доженемо кожного муд//ка, який вирішив, що він може собі дозволити топтати закон, патріотів і наші символи.

⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬⏬