• Пн. Вер 21st, 2020

​​5 звичок, які заважають вам стати тим, ким ви хочете бути Рубрика Багатьом…

Сер 25, 2020

​​5 звичок, які заважають вам стати тим, ким ви хочете бути

Рубрика 😉

Багатьом із нас хочеться змінити своє життя, нарешті наважитись на той крок, який дозволить нам стати тими, ким ми хочемо. Але дуже часто це все залишається на етапі думок. Відомий блогер і письменник Стівен Ейтчісон працює в області розвитку особистості, і знає, що потрібно робити в такому випадку. Тож якщо ви теж прагнете змін, його поради можуть вам допомогти.

1. 👉Припиніть спілкуватись з людьми, які несуть негатив
Якщо ви коли-небудь бачили фільм чи читали книги про Гаррі Поттера, то знаєте, хто такі дементори. Саме ними є негативно налаштовані люди, вони — дементори у вашому житті. Спілкування з ним потрібно уникати або ж взагалі позбутися.

2. 👉Припиніть перейматися через помилки, зроблені в минулому
Ще ніхто ніколи не досягав успіху, не зазнавши перед цим невдачі. Тому уникнути помилок в житті неможливо, якщо вам хочеться стати більш успішним і щасливішим.

3. 👉Позбудьтесь почуття жалю до себе
Інколи нам так подобається відчувати жалість до себе. Але чим довше у нас це почуття, тим важче його позбутись.
Згадайте про те, що у вас є лише кілька років, щоб змінити своє життя і все навколо вас. Тож припиняйте скиглити і гайда будувати щасливе життя.

4. 👉Припиніть казати «так» всім і всьому
Коли ви кажете «так», і почуваєтесь некомфортно, жалюгідно або напружено, це означає, що настав момент сказати «ні». І неважливо, наскільки важко це зробити, ви змушені знайти спосіб.

5.👉 Позбудьтесь переконань, які вас обмежують
Задайте собі питання: «Чого я насправді хочу від життя»? Якщо ви знаєте відповідь, тоді наступне запитання — «Що мене зупиняє»? Ваші відповіді покажуть ваші обмежувальні переконання. Усуньте ці переконання або замініть їх на більш позитивні і цілеспрямовані, які допоможуть вам рухатись далі.

Чекаю вашу думку🤔
Корисні поради?